Stručná historie firmy Dalibor Hudec

Společnost Dalibora Hudce patří mezi firmy rodinného typu. Přesto pracuje pro významné značky v oblasti automobilového průmyslu, výrobců nářadí, nástrojů, reklamního a spotřebního zboží, kosmetiky, farmacie i hobby. Vyrábí malé série blistrů na zakázku i statisíce blistrů například pro automobilky a výrobce nářadí. Firma disponuje systémem managementu kvality ISO 9001 (2001) a ISO 14001 (2005).

Firma Dalibor Hudec vytváří blistry a obaly výrobků na míru od roku 1990. Máme za sebou již mnoho let zkušeností a vývoje. Ačkoliv jsme zdánlivě malá firma, pracujeme také pro velké společnosti z České republiky i ze zahraničí a dokážeme vyrábět malé série i statisíce blistrů ročně. Poradíme si s různými typy technologií a úprav, dokážeme vyjít vstříc i velmi náročným požadavkům. Vytvoříme pro vás přesně takový obal, jaký potřebujete.

Co máme za sebou

Od roku 1990 na trhu, více než 2000 forem a přípravků

Desítky spokojených zákazníků a společností

Statisíce blistrů a výlisků ročně na trhu


Precizní práce na míru
Víme, že pro své výrobky hledáte to nejlepší. V dnešní době obzvlášť platí, že kvalitní obal prodává. Nedělejte kompromisy a vyberte si pro balení svých výrobků zkušeného dodavatele. Vyvíjíme blistry na míru tak, aby stoprocentně plnily svoji funkci a dostály všem vašim očekáváním.
 
Vysoká kvalita blistrů
Blistry musí nejen výborně sedět, ale musí také něco vydržet. Jsou první ochranou výrobků před poškozením, dodávají mu atraktivní vzhled, který prodává, pomáhají při přepravě, zkrátka musí plnit spoustu důležitých a užitečných funkcí. Naše blistry vám zaručí přesně to, co od nich očekáváte. Pokud si nejste jistí jejich úlohou, konzultujte vaše představy s námi. Poradíme vám.

Moderní výrobní technologie
Protože to, co je běžně dostupné na trhu našim náročným zákazníkům dost často nestačí, vyvíjíme si vlastní formy, nástroje i stroje. Zlepšujeme výrobní technologie, děláme certifikace kvality.
 
Množství doplňkových služeb dle vašich požadavků
Víme, že samotnou výrobou blistrů balení vašich výrobků nekončí. Dokážeme vyjít vstříc všem vašim požadavkům. Ať už jde o kompletaci výrobků, jejich balení, etiketování, svařování blistrů, povrchová úprava, flokáž nebo potisk, dokážeme pro vás zařídit to, co potřebujete.